avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 616 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA - Obiecte de activitate
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA - Obiecte de activitate

Buna ziua.
Detin o diploma/calificare de fotograf iar ca si studii superioare am terminat Studii Economice (sunt economist).
Doresc sa deschid un PFA dar am nevoie sa pot factura atat Servicii fotografice cat si Activitati de management si marketing.
Va rog sa imi spuneti daca pot trece ca obiect de activitate al PFA atat Sevicii foto cat si Consultanta in Management, marketing si afaceri.
Multumesc.

Alte discuții în legătură

Deschidere firma intr-un apartament Aliya Aliya Buna ziua, Pentru a-mi putea deschide o firma de\' BUSINESS SI CONSULTANTA intr-un apartament si sa fiu asociatul unic sau nu a afacerii ce acte de studii ... (vezi toată discuția)
Functia inscrisa de angajator in cartea de munca anad123 anad123 Buna ziua! Va rog sa imi spunet si mie: - sunt economist (diploma licenta studii superioare) - si am lucrat la o societate comerciala iar in cartea de ... (vezi toată discuția)
Diploma de licenta relyrely2010 relyrely2010 In anul 2006 m-am inscris la Facultatea de Management Turistic si Comercial din cadrul Universitatii Dimitrie Cantemir pentru a-mi completa studiile si sa pot ... (vezi toată discuția)