avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 675 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Promovare in grad profesional
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Promovare in grad profesional

Sunt funcționar public din Septembrie 2008 , nu am promovat sub nici o forma, nicu cu treapta, nici in grad, consilier asistent am fost si sunt de aproape 8 ani. Pot merge in instanța? Toți colegii au avansat, promovat. Sunt cazuri câștigate.

Alte discuții în legătură

Promovare in grad CAMO CAMO Buna ziua.Vreau de la inceput sa va rog sa ma iertati daca o sa va plictisesc cu insiruirea datelor de mai jos dar sunt sigura ca mi s-a facut o nedreptate si ... (vezi toată discuția)
Promovare functionari publici Cristinabv Cristinabv Va rog sa ma lamuriti in urmatoarea problema: -lucrez intr-o institutie publica la resurse umane - am colegi care sunt incadrati la noi in treapta 3 de ... (vezi toată discuția)
Avansarea in treapta sau grad profesional-un drept incalcat al functionarului public? dalyna dalyna Buna ziua! Va solicit ajutorul intr-o problema care efectiv ma macina nervos....... Sunt functionar public in cadrul unei DSVSA judetene, de profesie sunt ... (vezi toată discuția)