avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 656 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperari taxe din germania
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperari taxe din germania

buna ziua
as dori sa imispuneti si mie o firma serioasa sau la cine ma pot adresa in romania pentru a-mi recupera taxele din germania pe anul 2015
multumesc

Alte discuții în legătură

Am fost angajat la o firma it romana, care era punct de lucru ... bogdyviki bogdyviki Am fost angajat la o firma IT romana, care era punct de lucru al unei firme germane. Contractul l-am avut cu firma punct de lucru. In perioada derularii ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa mediu bogdangrigorescu05 bogdangrigorescu05 Buna ziua, As dori sa va cer sfatul daca pot sa recuperez taxa de mediu in situatia mea. In luna septembrie am cumparat un autoturism opel astra G cu ... (vezi toată discuția)
Detasare angajat roman la o firma din ue cu care angajatorul din romania nu are o relatie contractuala directa roxanaandras roxanaandras Buna ziua! As dori sa stiu cum trateaza autoritatile urmatoarea speta: un angajator roman incheie un contract de dezvoltare software cu o companie dintr-un ... (vezi toată discuția)