Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Indemnizatie copil, PFA cu venituri mici
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Indemnizatie copil, PFA cu venituri mici

Buna ziua,

Imi puteti spune va rog daca in cazul unui PFA, care in anul 2015-2016 a realizat venituri foarte mici, dar care plateste anual impozitele aferente sumelor realizate, se poate beneficia de indemnizatie pentru copil? Daca da, care ar fi suma minima in acest caz?
Va multumesc,
buburuza 29, utilizator