Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Propune moderatori. Pana la 10 octombrie
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Propune moderatori. Pana la 10 octombrie

Propune trei utilizatori Avocatnet.ro despre care crezi ca ar fi buni moderatori. Si, in functie de notele pe care le acorzi si de reactiile publicului, noi vom alege unul sau mai multi moderatori dintre numele propuse.

Termenul limita pentru propuneri este 10 octombrie. Ca sa propui, raspunde la acest mesaj si scrie numele utilizatorilor care crezi ca ar putea fi buni moderatori.

Nu conteaza ca a mai propus cineva persoanele respective inainte, conteaza doar ca acestea au o sustinere cat mai larga in randul comunitatii.

Multumim anticipat.
Eu ii propun pe:
MIHAI GRIGORE,
tudorvaleriu,
2007_rozi.
Nu stiu sigur daca sunt sau nu deja moderatori.
Succes! Si anuntati-ne care sunt castigatorii!
Domnul Tudor Valeriu este moderator (cel mai bun dintre cei mai buni! =D>)
Ii propun si eu pe MIHAI GRIGORE, rozi_2007, elga50 si pe grace_r (nici eu nu cunosc exact care sunt toti moderatorii).
Succes si felicitari!
Eugenia Angelica Fortuna, Consultant resurse umane
Moderatorii actuali:

elis

imago_expert

gabrielaA

ghola

romascanu

AVLIL

Eugen Huruba

U.B.I.K.

Stoica Ioana

Adelaida_07

tudor valeriu

davideg
Si eu il propun moderator pe domnul MIHAI GRIGORE !
Poate o sa mai fac si alte propuneri , dar din pacate pana acuma mi-a atras atentia doar MIHAI GRIGORE , restul fiind deja moderatori .
Propuneri:
Mihai Grigore, Gabriela Pintea si clio06