Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Consultant disponibil pt evaluare/intocmire, etc ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Consultant disponibil pt evaluare/intocmire, etc contract inch.sp.comercial???

Buna ziua.

Consultant disponibil intocmire contract inchiriere sp.comercial ??

Persoana fizica (SRL in curs) doresc sa inchiriez spatiu comercial pt deschiderea unui fast-food.
Doresc evaluare, redactarea, adaptarea la cerintele chiriasului a unui model de contract pt
inchirierea de spatii comerciale.
Detin un model de contract inch.sp.comercial din care lipsesc anumite clauze pe care doresc sa le includ in acest model de contract doar cu ajutorul unui consultant preferabil familiarizat pe acest aspect.

Va rugam Contactati-ma printr-un Apel, SMS sau pe WhatUp, la 0770 580 523 sau solicitati email prin una dintre optiunile enumerate.
VikBemBem, utilizator