avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 385 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Consultant disponibil pt evaluare/intocmire, etc ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Consultant disponibil pt evaluare/intocmire, etc contract inch.sp.comercial???

Buna ziua.

Consultant disponibil intocmire contract inchiriere sp.comercial ??

Persoana fizica (SRL in curs) doresc sa inchiriez spatiu comercial pt deschiderea unui fast-food.
Doresc evaluare, redactarea, adaptarea la cerintele chiriasului a unui model de contract pt
inchirierea de spatii comerciale.
Detin un model de contract inch.sp.comercial din care lipsesc anumite clauze pe care doresc sa le includ in acest model de contract doar cu ajutorul unui consultant preferabil familiarizat pe acest aspect.


Va rugam Contactati-ma printr-un Apel, SMS sau pe WhatUp, la 0770 580 523 sau solicitati email prin una dintre optiunile enumerate.
Ultima modificare: Miercuri, 4 Octombrie 2017
VikBemBem, utilizator

Alte discuții în legătură

Drept de exclusivitate ( drept unic de comercializare anumite produse ) petrescustelian petrescustelian Buna ziua Am achizitionat la parterul unei cladiri mai multe spatii comerciale Prin contractul de vanzare cumparare am fost obligat sa preiau contractul de ... (vezi toată discuția)
Inchiriere locuinta anghelada anghelada Buna ziua, Am o garsoniera pe care doresc sa o inchiriez legal. As dori sa va intreb daca este posibil sa imi transmiteti un model cat mai bun de contract de ... (vezi toată discuția)
Acord inchiriere ContSters474993 ContSters474993 Buna ziua, Intocmesc un acord de inchiriere pentru inchirierea de rochii iar modelul pe care il folosesc este de la alta firma care ofera acelasi serviciu. ... (vezi toată discuția)