Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... anexe la ordinul 50/1990
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

anexe la ordinul 50/1990

Poate cineva sa-mi trimita anexele la ordinul 50/1990 cu completarile pina la aug.1994 , sunt in prag de pensionare si am nevoie stringenta de el.
Multumesc
Ordinul MMPS nr.50/ 1990 completat cu toate avizele ulterioare la data de 31.08.1994 il gasiti aici: www.avocatnet.ro/content/con...
Dati clik pe fisier si salvati pdf.
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca
Multumesc pentru promptitudine , dar nu reusesc sa-l gasesc .
Lasati o adresa de email si vi-l trimit eu.
Cornel Vasile, Consilier juridic
miklos.rezi@yahoo.ro
Verificati-va email-ul.