avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 520 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Se face raportare AFM de pe siteul Environ?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Se face raportare AFM de pe siteul Environ?

Buna ziua,
Am observat ca pe siteul environ (electrice) s-a mai adaugat un buton raportare afm. CE se stie de aceasta problema? De cand trebuia facuta aceasta raportare , eu am sesizat butonul de ieri.
Astept raspuns. VA multumesc

Alte discuții în legătură

Sigiliu contor energie markbt96 markbt96 Buna ziua, Am ajuns astazi acasa si observ ca nu este curent (Eu stiam ca am preaviz cu data de 29.09). am mai patit, si m-am dus la panoul electric. Acolo ... (vezi toată discuția)
Catre staff - inneregula in aprobarea mesajelor individuale pe forum...... ContSters83715 ContSters83715 probabil de curand s-a modificat situl dvs si forumul din pacate ceva nu merge bine atunci cand doresti sa postezi un mesaj in forum \"Confirmare adaugare ... (vezi toată discuția)
Declaratie afm euCo euCo Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu un raspuns ? nu am trimis la timp declaratia catre AFM Bucuresti, am trimis-o pe data de 30, in loc de 15 ( data postei ). ... (vezi toată discuția)