Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Prescriere debit cass
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Prescriere debit cass

In luna noiembrie 2012 am vindut cota de 1/2 din imobilul pe care l-am mostenit de la tata .
La acea data nu realizam venituri si nu am stiut de plata cass. Am achitat numai impozitul pe venit,oprit de notar.
La ce data se prescrie debitul de plata a CASS la ANAF ? Mai exact va rog sa imi spuneti data de la care nu mai pot fi executata ?
marusca, utilizator