avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe Taxa salubritate sector 4 Buc pt firme
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

Taxa salubritate sector 4 Buc pt firme

Buna ziua! Vad ca un dl Avocat a dat un raspuns ref la aceasta taxa abuziva.Nu gasesc insa acest raspuns si mi ar fi de mareee folos. Ma puteti va rog ajuta trimitandu mi acest raspuns.

Alte discuții în legătură

Tranzactii imobiliare taxe si impozite diva_alinutza diva_alinutza :) Buna ziua am si eu o mica--mareee intrebare sis per sa gasesc raspuns aici. Eu , persoana juridica, detin un imobil ( un apartament) pe care vreau sa il ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. ma gasesc intr-o cauza ne-sustinuta de avocatul platit ... Belromanin Belromanin buna ziua. ma gasesc intr-o cauza ne-sustinuta de avocatul platit care a trecut-o in mana unuia tanar si ptr care eu am consimtit in scris. avocatul tanar nu a ... (vezi toată discuția)
Onorariu avocat Veronica81 Veronica81 In contractul de asistenta juridica pe care l-am semnat cu dl avocat sunt mentionate 2 onorarii, astfel: onorariu fix 100 lei+TVA si un onorariu de succes ... (vezi toată discuția)