avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu asistent medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu asistent medical

Imi poate spune cineva, care este incadrarea in lei a unui asistent medical cu studii superioare (4 ani) si 3 ani vechime? La locul de munca cei in masura sa-mi raspunda, evita ! Multumesc anticipat !

Alte discuții în legătură

Grila salarizare asistent medical cu studii superioare sorana-m sorana-m Buna seara, am mai multe nedumeriri si anume in baza carei legi se face incadrarea salariala a unui asistent medical cu studii superioare care nu a mai lucrat ... (vezi toată discuția)
Buna seara îmi puteți spune cum se calculează vechimea daca ... mircea erica mircea erica Buna seara îmi puteți spune cum se calculează vechimea daca faci voluntariat ? După număr de ore sau ca perioada ? Este specificat in lege un nr de ore? (vezi toată discuția)
Salarizare primarii coradora coradora care este salariul unui consilier cu o vechime de 3 ani in cadrul unei primarii (vezi toată discuția)