Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cheltuieli de judecata in recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cheltuieli de judecata in recurs

Buna ziua.
Pe legea 554/2004 (contencios) CAB (in recurs) a desfiintat sentinta (lipsa motivare) si a trimis cauza primei instante spre rejudecare.
Cu aceasta ocazie, CAB nu s-a pronuntat pe cheltuielile de judecata (taxa de timbru) cu toate ca au fost solicitate in cererea de recurs.
Care este perioada/termenul in care se poate solicita completarea hotararii (cheltuieli de judecata), conform art 444 Ncpc. Multumesc
danyo, utilizator