avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 185 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Societate inactiva din punct de vedere fiscal
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Societate inactiva din punct de vedere fiscal

O societate declarata inactiva din punct de vedere fiscal poate deveni activa daca isi muta sediul social in alt judet( altul decat cel in care se afla seidul social cand a devenit inactiva)?
Ultima modificare: Joi, 24 Mai 2018
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Reactivare firma inactiva r111 r111 Buna ziua, Problema mea e urmatoarea: am o firma deschisa in judetul X1 in anul 2004, fara sa fi avut vreodata activitate. Acum vreau sa incep o activitate ... (vezi toată discuția)
Transfer firma dintr-un judet in altul anitsirc anitsirc Buna! Pot sa am firma pe un judet si sa desfasor activitate si in alte judete? Cum se face transferul firmei dintr-un nudet in altul? Ma intereseaza sa ... (vezi toată discuția)
Deschidere punct de lucru in bucuresti - firma cu sediul in constanta ardei2011 ardei2011 Buna ziua, Dupa cum am scris si in titlu, o firma cu sediul social in Constanta, deschide un punct de lucru in Bucuresti. As dori sa intreb daca dosarul ... (vezi toată discuția)