Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Deductibilitate cheltuieli cazare telemunca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Deductibilitate cheltuieli cazare telemunca

buna ziua,
As dori sa aflu parerea unui specialist referitoare la un salariat angajat cu contract de telemunca, care isi desfasoara activitatea de telemunca in alta localitate decat cea a sediului firmei: As vrea sa aflu daca cheltuielile de transport (avion/ masina) si de cazare sunt deductibile fiscal pt transferul sau lunar la sediu firmei (cam 2-3 zile pe luna)? Multumesc anticipat!
george-neagu, moderator