Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... ANAF impoziteaza nuntile
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

ANAF impoziteaza nuntile

Nu cumva ANAF încalcă Protecția datelor personale prin obligarea tinerilor căsătoriți sa declare date referitoare la contractele cu firmele de catering, artiști fotografi etc?
george-neagu, moderator