Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii O doamnă îmi șterge mereu întrebările
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

O doamnă îmi șterge mereu întrebările

O doamnă îmi șterge mereu întrebările, nu știu ce are cu mine.
Stegerea postarilor nu are nicio legatura cu persoana dvs, ci cu incalcari ale Regulamentului acestui Forum.
Dar ce am incalcat domnule Cornel Vasile ?
Intrebati moderatorul sectiunii din care vi s-au sters mesajele.

Nu cumva aveti mai multe conturi pe acest Forum ?

Fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user). Înregistrarea sub alt nume a aceleiaşi persoane se numește "clonă", iar aceasta practică nu este acceptată în nicio comunitate online. Consecinta este blocarea tuturor clonelor și suspendarea temporară (7 zile) a contului principal.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Pai daca acea doamna ma blocheaza mereu, ca nu stiu ce are cu mine, eu ce sa fac, am facut mai multe conturi. M-a acuzat ca nu stiu pe cine am hartuit, da nu am hartuit pe nimeni, mi-a adus numai acuzatii false, nu i-am facut nimic acelei doamne, nu stiu ce are cu mine. Nu am facut nimanui niciun rau, nu stiu de ce imi sterge mereu intrebarile.
Hamarsold300, utilizator

Cornel Vasile a scris:

Nu cumva aveti mai multe conturi pe acest Forum ?

Da, a avut mai multe clone.

Hamarsold300, acest cont (cel principal) nu v-a fost suspendat niciodată deși ar fi trebuit, conform regușamentului. Nu vă mai faceți altele, scrieți doar de pe el și, foarte important, și nu mai hărțuiți userii de la care primiți răspunsuri. Ne-ați umplut de broscuțe nervoase și agresive (Broscuta 200, Broscuta300, Broscuta700) care erau permanent în război.