Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Trebuie revizuite o autorizatie de constructie, daca ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Trebuie revizuite o autorizatie de constructie, daca receptia lucrarii s-a facut dupa 17 ani !?

Trebuie revizuite o autorizatie de constructie, daca receptia lucrarii s-a facut dupa 17 ani de la emiterea autorizatiei!?.. si daca autorizatia de constructie a fost inchisa dupa 17 ani de la emiterea ei? Daca da .. ce lege obliga emitentul aurorizatiei sa o revizuiasca inainte sa o inchida..
bysnis, utilizator