Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Sunt rezident in Spania
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Sunt rezident in Spania

BUNA SEARA,SUNT REZIDENT IN SPANIA DIN ANUL 2006.VA ROG SA MA AJUTATI CU UN RASPUNS CIT MAI CLAR.AM PRIMIT LA DOMICILIUL MAMEI MELE IN ROMANIA O NOTIFICARE DE LA ANAF, (DECIZIE DE IMPUNERE ANUALA PENTRU STABILIREA CONTRIBUTIEI DE ASIGURARI SOCIALE DE SANATATE ANUL 2015 IN VALOARE DE 348).
MENTIONEZ CA EU SUNT PLATITOR DE TAXE SI IMPOZITE INCLUS ASIGURARI SOCIALE DE SANATATE IN SPANIA..CUM ESTE POSIBIL SA PLATESC SI IN ROMANIA ASIGURARI SOCIALE DE SANATATE DIN ANUL 2015??? VA MULTUMESC.
george-neagu, moderator