Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pfa norma de venit și cmi sau doar cmi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pfa norma de venit și cmi sau doar cmi

Nu știu ce să aleg între contract de munca individual și pfa cu norma de venit sau doar contract de muncă. Menționez că lucrez în domeniul IT.
Mulțumesc
george-neagu, moderator