Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Nu mai pot trimite intrebari
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Nu mai pot trimite intrebari

Nu mai pot trimite intrebari.
Ba puteti , daca nu puteati nu ati fi putut posta nici subiectul asta.
Discutia cu evaluarea imobilelor am inchis-o ca nu va putem ajuta pe forum, mergeti la un specialist.
V-am mai sters un subiect tot pe tema evaluarii.
Nu trebuia sa mi le stergeti , poate se gasea cineva care sa ma ajute si pe mine ! Eu cred ca mi le-ati sters din alt motiv: ca am scris cum am fost nedreptatit de catre judecatorii din Romania, de catre judecatorii de la CEDO , de catre primarii, de catre prefecturi, de catre consilii judetene, de catre ANRP, care mi-a dat puncte mai putine decat mi se cuveneau. Consider ca oamenii trebuie sa spuna adevarul, altfel nu se poate schimba nimic in bine.
Hamarsold1944, utilizator
Consider ca oamenii trebuie sa spuna adevarul, altfel nu se poate schimba nimic in bine.

Corect, sunt de aceeasi parere.. si daca ar fi sa spun adevarul.. cu toata sinceritatea va spun ca v-am sters mesajele pt ca eu consider ca bateti campii si sunteti nevorbit.

Puteti sa stergeti tot ! Chiar va cer sa stergeti tot ! Cu oameni care nu ma ajuta si imi spun ca bat campii, si care ma jignesc , nu am ce discuta !
Nu ma mai jigniti, !