avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 370 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Portalul instanţelor
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Portalul instanţelor

De ce nu mai găsesc pe portalul instanţelor dosarele mai vechi din 2011-2016 aproximativ.
Ultima modificare: Miercuri, 2 Octombrie 2019
bizman, utilizator
Cel mai recent răspuns: Avocat Tabrea Alexandru , Avocat 17:35, 2 Octombrie 2019
poate nu cautati corect?
intrati unde aveti nevoie?
de ex , daca s-a judecat la judecatoria sector 1, scrieti judecatoria sector 1, si in stanga sus este optiunea cauta dosare.
Am căutat inclusiv după număr de dosar şi nu apare nimic. Cu siguranţă dispar dosare din baza de date dar mă gândeam că s-a schimbat ceva şi cineva ştie. Mi-am căutat vreo 10 dosare şi nu mai apare nici măcar unul singur.
Ultima modificare: Miercuri, 2 Octombrie 2019
bizman, utilizator
Faceti o cerere catre instanta de unde a emanat dosarul,
poate la arhiva?
Am mai căutat încă vreo 10 dosare. La fel au dispărut toate! Ceva se întâmplă.
Ultima modificare: Miercuri, 2 Octombrie 2019
bizman, utilizator
M-am dus până în 2010 şi nu-mi mai găsesc dosarele nicăieri în ţară.

Alte discuții în legătură

Dosar succesiune voineamaria voineamaria Cum pot afla la ce data a fost inscris la judecatorie un dosar de succesiune la care voi participa in calitate de parat. Am contactat pe reclamant mi-a spus ... (vezi toată discuția)
Inainte de a primi citatie pot afla daca sotul a depus cerere de divort? myrya myrya cum pot afla daca sotul meu a depus actiunea de divort ,inainte de a veni instiintarea prin posta? (vezi toată discuția)
Numar dosar wap54 wap54 Caut pe portalul unei curti de apel un numar de dosar din anul 2015 si nu il gasesc pe portalul acelei curti de apel. Stiu ca este un dosar judecat, solutionat ... (vezi toată discuția)