Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Portalul instanţelor
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Portalul instanţelor

De ce nu mai găsesc pe portalul instanţelor dosarele mai vechi din 2011-2016 aproximativ.
bizman, utilizator
poate nu cautati corect?
intrati unde aveti nevoie?
de ex , daca s-a judecat la judecatoria sector 1, scrieti judecatoria sector 1, si in stanga sus este optiunea cauta dosare.
Am căutat inclusiv după număr de dosar şi nu apare nimic. Cu siguranţă dispar dosare din baza de date dar mă gândeam că s-a schimbat ceva şi cineva ştie. Mi-am căutat vreo 10 dosare şi nu mai apare nici măcar unul singur.
bizman, utilizator
Faceti o cerere catre instanta de unde a emanat dosarul,
poate la arhiva?
Am mai căutat încă vreo 10 dosare. La fel au dispărut toate! Ceva se întâmplă.
bizman, utilizator
M-am dus până în 2010 şi nu-mi mai găsesc dosarele nicăieri în ţară.