Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Impozitare pensie de urmaș din străinătate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Impozitare pensie de urmaș din străinătate

Bună ziua, m-am restabilit în România, am o pensie de urmaș și as dori sa știu dacă într-adevăr se impoziteaza acest tip de pensie si cat la suta din aceasta, mulțumesc
Manuela Rășină, administrator