Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Romtelecom
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Romtelecom

Buna ziua!Cum as putea afla unde se afla arhiva Romtelecom,pentru cei care au desfasurat activitatea in jud Alba.Multumesc!
Buna ziua!
Nu are nici o importanta unde este arhiva fostului Romtelecom. Daca aveti nevoie de ceva va adresati companiei / departamentului HR (actuala Telekom) care va va oferi documentele.
Multumesc!O zi frumoasa sa aveti!
Cornel Vasile, Consilier juridic
Buna ziua, si aveti vreun contact de la HR Telekom? Sunt absolut imposibil de contactat.

Multumesc frumos
Telekom Romania Communications S.A.
adresă: Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate, Turnul
de Nord, et. 7-18, Sector 1, 013702, București
Da, asta e adresa de pe Google, pana aici am ajuns si eu; as avea nevoie de o persoana de contact, un email, un numar de tlf...
Multumesc frumos pt. raspuns.