avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 764 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Romtelecom
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Romtelecom

Buna ziua!Cum as putea afla unde se afla arhiva Romtelecom,pentru cei care au desfasurat activitatea in jud Alba.Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:54, 17 Februarie 2024
Buna ziua!
Nu are nici o importanta unde este arhiva fostului Romtelecom. Daca aveti nevoie de ceva va adresati companiei / departamentului HR (actuala Telekom) care va va oferi documentele.
Multumesc!O zi frumoasa sa aveti!
Ultima modificare: Marți, 14 Ianuarie 2020
Cornel Vasile, Consilier juridic
Buna ziua, si aveti vreun contact de la HR Telekom? Sunt absolut imposibil de contactat.

Multumesc frumos
Telekom Romania Communications S.A.
adresă: Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate, Turnul
de Nord, et. 7-18, Sector 1, 013702, București
Da, asta e adresa de pe Google, pana aici am ajuns si eu; as avea nevoie de o persoana de contact, un email, un numar de tlf...
Multumesc frumos pt. raspuns.

Alte discuții în legătură

Buna ziua , am lucrat la romtelecom in perioada 1992. -1996 .acum ... Gabygabitu Gabygabitu Buna ziua , am lucrat la Romtelecom in perioada 1992. -1996 .Acum anevoie de cartea de munca dar se vede ca Romtelecomul sa mutat in Bucuresti .imi puteti ... (vezi toată discuția)
Denuntare unilaterala contract telekom anabobyuta anabobyuta in urma notificarii primite de la Telekom pe care o atasez: ”NOTIFICARE PRIVIND MODIFICAREA UNILATERALĂ A CONTRACTULUI AVÂND CA OBIECT SERVICIILE ... (vezi toată discuția)
Arhiva griro Aida2016 Aida2016 Buna seara.Va rog frumos,daca imi poate spune cineva,unde se afla arhiva uzinelor de utilaj chimic Grivita Rosie,denumita mai tarziu Griro.Sotul meu se ... (vezi toată discuția)