Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul pentru conediu de odihna pe 1 an
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul pentru conediu de odihna pe 1 an

Buna ziua! Un calcul pentru conediu de odihna pe 1 an, am avut concediu in august 2019 si voi lua in august 2020, va rog ma puteti ajuta cu calculul detaliat cati bani trebuie sa iau (mentionez ca am salarul minim pe economie, fara alte sporuri), va multumesc
george-neagu, moderator