avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 685 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul pentru conediu de odihna pe 1 an
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul pentru conediu de odihna pe 1 an

Buna ziua! Un calcul pentru conediu de odihna pe 1 an, am avut concediu in august 2019 si voi lua in august 2020, va rog ma puteti ajuta cu calculul detaliat cati bani trebuie sa iau (mentionez ca am salarul minim pe economie, fara alte sporuri), va multumesc
Ultima modificare: Joi, 2 Iulie 2020
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Cum se calculează indemnizația ? oanaportar oanaportar Hristos a înviat ! Vă rugăm frumos să ne ajutați cu un sfat. Un angajat are 3 zile de concediu neefectuate din 2019 si 5 zile din 2020. Restul ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu de odihna cristinasova cristinasova Buna ziua! Concediul de odihna se calculeaza in functie de salarul brut sau net? ex. daca am salar minim pe economie si trebuie sa iau banii pe concediu din ... (vezi toată discuția)
Este corect sau nu este corect cum s-a procedat ? oanaportar oanaportar Vă prezint mai jos situația: Un coleg a pierdut la Curtea de Apel un litigiu de muncă cu instituția noastră și a fost de acord să i se rețină, în ... (vezi toată discuția)