Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Decontare servicii turistice Mapn
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Decontare servicii turistice Mapn

Buna ziua,

Sunt angajat Mapn. In luna august am fost trecut in concediu in Constanta, dar in final am hotarat sa merg in zona Arges, Dambovicioara. Pot deconta factura de cazare avand in vedere ca nu este in judetul in care am fost trecut in concediu. Multumesc. As avea nevoie si de o baza legala.
d_cristina23, utilizator