Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Iesire din indiviziune ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Iesire din indiviziune ...

Caut ajutor pentru o problema legata de iesire din indiviziune teren agricol cu 5 mostenitori, dintre care 2 nu vor sa raspunda in nici un fel solicitarii de a colabora cu ceilalti 3 .
Caut un birou de avocatura s care poate fi consultat online.
Multumesc
Sau puteti consulta dvs. un avocat din lista de mai jos, initiind dvs. discutia cu acasta in privat
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...
Ionut.ion, utilizator
Puteti consulta lista de avocati de pe acest site și sa-i contactati.
Ca sa consultați avocat trebuie sa îl platiti in prealabil.
Trebuie sa va cautati avocat, in sensul de a alege unul precis si sa vedeți cât va costa.

O sa aveti nevoie si de redactarea acțiunii pentru instanta ceea ce va insemna alti bani dupa consultanta juridica.
Ca sa consultați avocat trebuie sa îl platiti in prealabil.
Trebuie sa va cautati avocat, in sensul de a alege unul precis si sa vedeți cât va costa.

O sa aveti nevoie si de redactarea acțiunii pentru instanta ceea ce va insemna alti bani dupa consultanta juridica.
Si de aici mi-a venit ideea altei intrebari: Cheltuielile de judecata pot fi recuperate de la rau-voitorii care nu au dorit iesirea din indiviziune? Asa, ca sa se invete minte.