Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Aplicare OUG nr 181/2020
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Aplicare OUG nr 181/2020

Buna ziua! OUG nr 181/2020 care prevede la art 24 ca se proroga pana la 25 decembrie 2020 termenul pentru care nu se datoreaza dobanzi si penalitati aferente obligatiilor fiscale cu scadenta inceputa in 21 martie 2020....se aplica doar obligatiilor fiscale prevazute la nivel central sau si obligatiilor fiscale datorate bugetului local?
george-neagu, moderator