avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 347 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... va rog sa imi dati informatii despre Metoda ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

va rog sa imi dati informatii despre Metoda participarii prin ...

v rog sa imi dati informatii despre Metoda participarii prin cota utilizata in diagnosticul economic- financiar.Multumesc

Alte discuții în legătură

Ce condiții de formă trebuie să îndeplinească chitanțele de la asociația de proprietari? AdrianSchiaua AdrianSchiaua Administratorul cand incaseaza cota de intretinere este obligat sa ofere bon fiscal sau daca ofera chitanta, aceasta nu trebuie sa contina stampila cu datele ... (vezi toată discuția)
Cnas nu vrea sa deconteze medicamente dorinn872010 dorinn872010 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu o idee sau un sfat in legatura cu o problema la CNAS. Am fost diagnosticat cu Leucemie/Lymphom cu celule T adulte (Adult ... (vezi toată discuția)
Adresa email in site - de ce publica? Gratiela Ratiu Gratiela Ratiu Sunt de ceva timp pe acest site si pana acum nu am avut probleme frecvente legate de vizibilitatea adresei personale de email afisata in site. Insa de ceva ... (vezi toată discuția)