Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa vând în magazin on line melodii fără ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa vând în magazin on line melodii fără solist, tip karaoke.

Vreau sa fac negative, adică sa vând în magazin on line melodii fără solist, tip karaoke. Cum le pot vinde? Am nevoie de a plăti drepturi de autor pe piese? De ce cod caen am nevoie?
george-neagu, moderator