Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Le pot folosi in scop comercial?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Le pot folosi in scop comercial?

Daca am achizitionat un dispozitiv electronic iar pe acesta se afla materiale video in care apar persoane cu o oarecare notorietate publica, materiale cu un continut de interactiune sociala in sensul biblic, de vreme ce sunt un cumparator de buna credinta, le pot folosi in scop comercial?
george-neagu, moderator