avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 767 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Le pot folosi in scop comercial?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Le pot folosi in scop comercial?

Daca am achizitionat un dispozitiv electronic iar pe acesta se afla materiale video in care apar persoane cu o oarecare notorietate publica, materiale cu un continut de interactiune sociala in sensul biblic, de vreme ce sunt un cumparator de buna credinta, le pot folosi in scop comercial?
Ultima modificare: Luni, 28 Decembrie 2020
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Keyword ca marca inregistrata ellada ellada Problema sta in felul urmator, nu am sa dau datele reale ca sa nu intampin alte dificultati. Am cumparat un domeniu care cubrinde un keyword care dupa ... (vezi toată discuția)
Ascultarea telefonului puncuskaa puncuskaa cum se ascult telefoanele? dupa nr de telefon sau cum fac? daca telefonul meu nu a fost luat de catre politie si ei nu stiu numai numarul meu cum poate sa ... (vezi toată discuția)
Recuperari avansuri trifoi trifoi Cum pot sa imi recuperez banii dati ca si avans unui cantaret pentru a ne canta la nunta in noiembrie fara sa incheiem un contract ? Banii au fost dati in ... (vezi toată discuția)