avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 690 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Unde as putea gasi lista romanilor care au colaborat ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Unde as putea gasi lista romanilor care au colaborat cu regimul ...

Unde as putea gasi lista romanilor care au colaborat cu regimul hortist in timpul ocupatiei Transilvaniei de Nord?

Alte discuții în legătură

Plata greșită către un fost colaborator Larawestie Larawestie Bună ziua, Din greșeală soțul meu a făcut o plata greșită către un fost colaborator, în speță către Telekom România, în valoare de 10000. Când ... (vezi toată discuția)
Bună ziua!poate vede o persoana competentă în a mă lămuri ... Dan49 Dan49 Bună ziua!Poate vede o persoana competentă în a mă lămuri cu o situație ce mi s-a întâmplat recent.Poveatea incepe că am intrat pe o platformă ... (vezi toată discuția)
In uk este valabil acest articol din cp? deea84crinelcris deea84crinelcris Art. 16 Persoana care a comis una dintre infractiunile prevazute la art. 2 - 10, iar in timpul urmaririi penale denunta si faciliteaza identificarea si ... (vezi toată discuția)