Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ORDIN 3454/2009
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ORDIN 3454/2009

BUNA ZIUA!
Va rog sa ma ajutati sa gasesc OMFP nr. 3454/28.12.2009.
Orice informatie este de ajutor! Daca se poate cit mai urgent!
MULTUMESC MULT!!!
O ZI BUNA.#-o
Nu am gasit nimic cu acest numar
Va rog , reveniti
ASA ESTE!
Dar de la Trezorerie ni s-a spus ca este important si nu ne-au spus daca este publicat! Deci asteptam!
Multumesc!!
Buna ziua, va pot ajuta cu ordinul, dar nu am scanner si nu stiu cum sa vi-l trimit! daca imi puteti lasa un numar de fax, cu toata placerea il trimit! O zi buna!
Salut Nicoleta74!
Am un numar de fax: 0253/335026.
Te rog sa treci cu pixul ,,In atentia biroului contabilitate” pe acel ordin(pentru a ajunge mai repede la mine)!
Multumesc frumos!
Buna! Daca va rog foarte frumos, ma puteti ajuta si pe mine cu acest ordin 3454? nu-l gasesc nicaieri si trezoreria ma sfatuieste sa-l studiez foarte bine... #-o - e-mail cgabrielacorina@yahoo.com. Va multumesc foarte frumos.
cgabrielacorina, utilizator