Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Problema de gestiune.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Problema de gestiune.

Eu (X) am luat niste materiale in custodie de la un gestionar (Y). Intre timp Y a predat gestiunea lui Z, dar a anexat in procesul verbal de predare-primire numarul de inregistrare a PV-ului de custodie. Am vreo obligatie fata de Z?
Pun aceasta problema deoarece materialele luate in custodie au pierit
george-neagu, moderator