avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Ce taxe si impozite se aplica la aceste contracte?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Ce taxe si impozite se aplica la aceste contracte?

Buna ziua, am incheiat un contract de prestari servicii cu primaria. Activitatea mea se desfasoara intr un centru de vaccinare. Contractul de prestari serivicii este intre primarie si eu, persoana fizica.
Ce taxe si impozite se aplica la aceste contracte?
Cine plateste aceste taxe, eu sau primaria?
Ultima modificare: Marți, 27 Aprilie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Contract prestari servicii FichiRichi FichiRichi Contract prestari servicii Buna ziua. Am semnat in luna mai un contract de prestari servicii (ca registrator medical la un centru de vaccinare) cu primaria ... (vezi toată discuția)
Cumul pensie salariu SALVIA SALVIA Buna seara, lucrez intr-un centru de vaccinare si sunt pensionat la limita de varsta din mediul privat, o sa mai pot continua activitatea dupa ce se va aproba ... (vezi toată discuția)
Legislatie sportivi activitate dependenta aadana67 aadana67 Buna ziua, Am nevoie de o lamurire intr-o situatie: O persoana fizica autorizata in CAEN 9319 Alte activitati sportive, incheie cu un club sportiv un ... (vezi toată discuția)