Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Ce taxe si impozite se aplica la aceste contracte?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Ce taxe si impozite se aplica la aceste contracte?

Buna ziua, am incheiat un contract de prestari servicii cu primaria. Activitatea mea se desfasoara intr un centru de vaccinare. Contractul de prestari serivicii este intre primarie si eu, persoana fizica.
Ce taxe si impozite se aplica la aceste contracte?
Cine plateste aceste taxe, eu sau primaria?
george-neagu, moderator