avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 537 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Un PFA inchiriaza o locatie cu piscina si bar pentru ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Un PFA inchiriaza o locatie cu piscina si bar pentru administrare.

Un PFA inchiriaza o locatie cu piscina si bar pentru administrare. Autorizatiile de functionare sunt valabile ale proprietarului, acesta este obligat sa le obtina sau acestea trebuie obtinute de catre PFA?
Ultima modificare: Luni, 10 Mai 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Piscina publica - ce autorizati ai nevoie? trebuie mers la primarie??? InfoBuzz InfoBuzz Buna ziua, Ma intereseaza si pe mine ce este nevoie pentru a deschide o piscina publica. Trebuie mers la primarie pentru aprobari??? Sau unde??? Trebuie ... (vezi toată discuția)
Autorizatii si cod caen masa biliard,masa ping-pong haiducu haiducu 1 daca la un bar(cod caen 5630)am o incapere seperata si am o masa de biliard si una de ping-pong fara nici o taxa la clienti ,se considera jocuri de ... (vezi toată discuția)
Deschidere bar cristi4b cristi4b Buna ziua, as dori si eu sa imi deschid un bar si as vrea sa ma informez bine bine inainte de a o face. Deci am ami multe nelamuriri la care as dori sa primesc ... (vezi toată discuția)