Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Un PFA inchiriaza o locatie cu piscina si bar pentru ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Un PFA inchiriaza o locatie cu piscina si bar pentru administrare.

Un PFA inchiriaza o locatie cu piscina si bar pentru administrare. Autorizatiile de functionare sunt valabile ale proprietarului, acesta este obligat sa le obtina sau acestea trebuie obtinute de catre PFA?
george-neagu, moderator