avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 611 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Firma de salubrizare. Am un I. F. comerț cu ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Firma de salubrizare. Am un I. F. comerț cu amănuntul, sunt ...

Firma de salubrizare. Am un I. F. comerț cu amănuntul, sunt obligat sa fac contract cu o firma de salubrizare deși nu pun gunoi la poarta?

Alte discuții în legătură

Contract serviciu de salubritate adnana_gold adnana_gold buna seara! ma intereseaza daca o societate comerciala este obligata sa incheie un contract cu o firma de salubrizare pentru x metri cubi/suprafata spatiului ... (vezi toată discuția)
Probleme cu firma de salubrizare (refuza sa imi ia gunoiul din cauza unei presupuse restante) marianacorina marianacorina buna ziua,am si eu o problema si nu stiu ce sa fac. din anul 2011 august si pina la alegerile pt primari in 2012 am lucrat pentru o firma de salubrizare care ... (vezi toată discuția)
Lipsa contract salubrizare - inspectorii din primarie dau avertisment verbal pentru o eventuala amenda 10314 10314 Buna ziua, Sunt proprietarul unui apartament compus din 3 camere situat la parterul unui bloc din sectorul 6, Bucuresti. De asemeni, sunt unicul asociat al ... (vezi toată discuția)