avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 169 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice BUNA ZIUA VA ROG SA-MI SPUNETI DACA O INSTITUTIE ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

BUNA ZIUA VA ROG SA-MI SPUNETI DACA O INSTITUTIE BUGETARA POATE ...

BUNA ZIUA
VA ROG SA-MI SPUNETI DACA O INSTITUTIE BUGETARA POATE achizitiona in 2021 mobilier de birou si actul normativ care sta la baza.
multumesc

Alte discuții în legătură

Buna-ziua-va-rog-sa-mi-spuneti-daca-o-institutie-bugetara-poate ... sofronieroxana sofronieroxana BUNA-ZIUA-VA-ROG-SA-MI-SPUNETI-DACA-O-INSTITUTIE-BUGETARA-POATE achizitiona in 2021 mobilier de birou si actul normativ care sta la baza. multumesc (vezi toată discuția)
Buna ziua va rog sa-mi spuneti daca o institutie bugetara poate ... sofronieroxana sofronieroxana BUNA ZIUA VA ROG SA-MI SPUNETI DACA O INSTITUTIE BUGETARA POATE SA ACHIZITIONEZE MOILIER DE BIROU IN ANUL 2021,SAU EXISTA VREUN ACT NORMATIV CARE SA ... (vezi toată discuția)
Interdicþie la achiziþii de maºini, mobilier ºi biroticã alexxa81 alexxa81 Buna seara, Imi puteti spune ce act normativ reglementeaza aceasta interdictie, ma intereseaza mai mult achizitia de masini de catre o autoritate ... (vezi toată discuția)