avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 829 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Doresc sa fac un proiect de fonduri europene pentru a ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Doresc sa fac un proiect de fonduri europene pentru a putea începe ...

Doresc sa fac un proiect de fonduri europene pentru a putea începe productia de peleti. As vrea sa știu ce avize sau acte sunt necesare pentru obtinerea autorizatiei de functionare pentru a știi ce investitii mai trebuie sa fac pe lângă investitia in utilaje.

Alte discuții în legătură

Salcie energetica!!! nixon19 nixon19 Buna ziua, As dori sa stiu in cadrul carei masuri se poate depune un proiect cu infiintarea unei culturi cu salcie energetica cu utilaje, cu spatii de ... (vezi toată discuția)
Gradinita particulara Anca_Topor Anca_Topor Buna ziua, As vrea sa demarez o afacere in domeniul gradiniteleor private. Suntem 10 asociati, avem teren si ne gandim sa construim o cladire care va fi ... (vezi toată discuția)
Obtinere autorizatie/aviz isu RalucaMP RalucaMP Buna ziua! Apelez la dumneavoastra pentru ca efectiv nu mai stiu pe cine sa intreb si nici ce sa mai inteleg. Situatia e in felul urmator: firma pentru care ... (vezi toată discuția)