Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare RECUPERARE SALARIU ITALIA
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

RECUPERARE SALARIU ITALIA

Caut avocat sau cabinet de avocatura cu experienta internationala pentru a recupera salariu restant de la o firma din Italia.
Firma e in supraveghere guvernamentala si mi-au trimis o scrisoare in care recunosc datoria.
din pacate , nu cauti unde trebuie. Intra pe foruri din italia, infiintate de avocati romani. Nu poti apela la un avocat roman din romania pentru ceea ce vrei tu. Iti trebuie un avocat din italia. Sunt avocati romani in italia. E dificila situatia! "Buona fortuna!"
Va multumesc,

Va rog, daca cunoasteti astfel de sit-uri sa imi spuneti si mie.
Multumesc,
Paul
va recomand SC URBAN SI ASOCIATII SRL din Bucuresti,TEL.0213057273-76 ;FAX:0213057277-78
Pentru a putea "recupera "salariile neonorate in italia adreseaza-te avocatilor in materie de emigratie de la "ASGI".Au sedii in toate orasele mai mari din Italia.Daca locuiesti in Italia este mai simplu.Sau intra in contact cu un mediator intercultural.