avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 379 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare RECUPERARE SALARIU ITALIA
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

RECUPERARE SALARIU ITALIA

Caut avocat sau cabinet de avocatura cu experienta internationala pentru a recupera salariu restant de la o firma din Italia.
Firma e in supraveghere guvernamentala si mi-au trimis o scrisoare in care recunosc datoria.
Cel mai recent răspuns: pia22IT , utilizator 00:43, 5 Februarie 2008
din pacate , nu cauti unde trebuie. Intra pe foruri din italia, infiintate de avocati romani. Nu poti apela la un avocat roman din romania pentru ceea ce vrei tu. Iti trebuie un avocat din italia. Sunt avocati romani in italia. E dificila situatia! "Buona fortuna!"
Va multumesc,

Va rog, daca cunoasteti astfel de sit-uri sa imi spuneti si mie.
Multumesc,
Paul
va recomand SC URBAN SI ASOCIATII SRL din Bucuresti,TEL.0213057273-76 ;FAX:0213057277-78
Pentru a putea "recupera "salariile neonorate in italia adreseaza-te avocatilor in materie de emigratie de la "ASGI".Au sedii in toate orasele mai mari din Italia.Daca locuiesti in Italia este mai simplu.Sau intra in contact cu un mediator intercultural.
Pentru a putea "recupera "salariile neonorate in italia adreseaza-te avocatilor in materie de emigratie de la "ASGI".Au sedii in toate orasele mai mari din Italia.Daca locuiesti in Italia este mai simplu.Sau intra in contact cu un mediator intercultural.

Alte discuții în legătură

recuperarea salariului in italia vioery vioery am contact pe 4 ore in italia pe 4 luni,dar nu stiu daca mi s-au platit contributiile la stat.Problema mea e ca nu mi s-a dat nici salariul de 2 luni si totusi ... (vezi toată discuția)
Buna as avea o intrebare in legatura cu munca in strainatate si nu am primit salaru datdracului datdracului as avea o intrebare in legatura cu munca in strainatate si nu am primit salaru si nu as vrea sa imi deie tzeapa ca ma tot amana cu banii si am si un act cu ... (vezi toată discuția)
Bună seara. sunt victima unui grav accident pe teritoriul italiei ... Sorina 1973 Sorina 1973 Bună seara. Sunt victima unui grav accident pe teritoriul Italiei în data de 9.12.2016. În tot acest timp am avut 2 avocați care sau ocupat de proceduri ... (vezi toată discuția)