avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara! Am și eu o întrebare,daca este posibil ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara! Am și eu o întrebare,daca este posibil să mă ...

Bună seara! Am și eu o întrebare,daca este posibil să mă ajute cineva cu un sfat...am vândut o mașină de curând și am uitat
asigurarea in mașină, am cerut acelei persoane dar nu vrea sa mi le ofere,ce as putea face in cazul asta sa le obțin!

Alte discuții în legătură

Furt auto, predare la centru remat fara acte!!!! ich4alles ich4alles Buna ziua!! Am si eu nevoie de cateva sfaturi in cazul unei probleme mai mult din partea unui avocat cine m-ar putea ajuta. Mi-a fost furata masina acum 5luni ... (vezi toată discuția)
Radiere auto jonny402 jonny402 Buna ziua. Am o situatie mai delicata. In 2015 am vandut o masina, neavand posibilitatea sa ii dau certificat fiscal cumparatorului din cauza unor datorii ... (vezi toată discuția)
Localizare auto pentru finalizare acte lusica1 lusica1 Buna ziua, am o nelamurire legata de o greseala comisa in trecut, si anume: In anul 2008 am vandut masina avariata unui cunoscut, urmana ca a doua zi sa ... (vezi toată discuția)