avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 556 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... buna ziua, am o salariata cu un concediu medical pt ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

buna ziua, am o salariata cu un concediu medical pt infectie ...

buna ziua,
am o salariata cu un concediu medical pt infectie covid 14 zile din 3.11.2021 si un concediu medical sarcina si lauzie din 04.11.2021 ( a nascut in perioada de covid).
va rog sa ma sfatuiti cum sa procedez in acest caz
multumesc

Alte discuții în legătură

O salariata care a nascut la 7 luni nu a primit certificat medical anymaryh anymaryh Buna ziua! Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema : o salariata care a nascut la 7 luni pe 21 martie, NU era in timpul concediulului de sarcina si ... (vezi toată discuția)
Concediu medical cod 09 adina ivan adina ivan buna ziua. am si eu o problema si sper ca primesc cateva raspunsuri. cate zile de concediu medical cod 09 (pt crestere copil) pot lua de la medicul de ... (vezi toată discuția)
42 zile obligatorii de postnatal florin96 florin96 Va rog sa ma lamuriti si pe mine.Sotia mea vrea sa isi ia concediu prenatal retroactiv incepand cu 7 ianuarie 2009. Vrea sa-si ia cele 84 zile de prenatal dau ... (vezi toată discuția)