Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Pentru perioada de activitate Italia ce ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Pentru perioada de activitate Italia ce formular ar ...

Buna ziua, Pentru perioada de activitate Italia ce formular ar trebui sa am pentru calcularea vechimii din Romania, respectiv pensiei .Dispun de 202 SI 207 certificate de autoritatile italiene si nu le-a u luat in calcul.
multumesc
Cine nu vi le-a luat in calcul?
Cornel Vasile, Consilier juridic
Casa județeana de pensii Brasov
Cred ca va trebuia formularul E205.
A fost anexat si E205
Și motivul neluarii jn considerare care a fost?