avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 534 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA dezactivat. Ultima factura are CUI.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA dezactivat. Ultima factura are CUI.

Am avut PFA, am dezactivat PFA-ul.
Problema e ca ultima factura la Orange apare cu CUI-ul de la PFA (este cu RO)
Cei de la Orange spun ca nu au ce face, si ca ei CUI-ul nu il pot sterge de pe factura.

E o problema mare?
Ce trebuie sa fac?
Multumesc.
Ultima modificare: Luni, 17 Ianuarie 2022
Petrovic, utilizator

Alte discuții în legătură

Factură pentru chirie mașină în străinătate, la nume este trecut pfa-ul meu, urmat de cui. e ok? Petrovic Petrovic Am închiriat o mașină în UE. Pe factură este trecut numele PFA-ului meu urmat de CUI-ul meu corect. Este aceasta factură ok? Sau trebuia să existe ... (vezi toată discuția)
Buna seara! as dori sa ma ajutați cu un sfat de specialitate ... nelugigi nelugigi Buna seara! As dori sa ma ajutați cu un sfat de specialitate intr-o problema cu furnizorul Orange. In perioada 19.08.-03.09.2022 am fost plecat in ... (vezi toată discuția)
Modificare contract telefonie mobila fara stirea mea - ce pot sa fac? popescu adelina popescu adelina am un abonament la orange de 7 ani in vara am fost plecata in grecia, mi-am activat romming-ul la plecare, dar nu si optiuni. Surpriza a fost la intoarcere ... (vezi toată discuția)