Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA dezactivat. Ultima factura are CUI.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA dezactivat. Ultima factura are CUI.

Am avut PFA, am dezactivat PFA-ul.
Problema e ca ultima factura la Orange apare cu CUI-ul de la PFA (este cu RO)
Cei de la Orange spun ca nu au ce face, si ca ei CUI-ul nu il pot sterge de pe factura.

E o problema mare?
Ce trebuie sa fac?
Multumesc.
Petrovic, utilizator