avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 796 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! As avea o intrebare, pentru decontarea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! As avea o intrebare, pentru decontarea navetei cadrelor ...

Buna ziua! As avea o intrebare, pentru decontarea navetei cadrelor didactice, daca se deplasează cu masina înmatriculata pe numele altei persoane, este suficient contractul de comodat sub semnătura privată sau trebuie autentificat la notar? Multumesc!

Alte discuții în legătură

Naveta cadre didactice kis.katalin kis.katalin Buna ziua, Am o cadre didactice care solicita decontarea navetei cu autoturism, respectiva 7,5 l benzina premium/100 km. Dar mentionez ca cadre didactice ... (vezi toată discuția)
Conducerea unui autovehicul care nu este proprietate personala janedoe45 janedoe45 Buna ziua, pentru situatia in care conduci un autovehicul care nu este proprietatea celui care il conduce ce acte notariale sunt necesare? Cu respect, (vezi toată discuția)
Decontare naveta pesori pesori M-am mutat la sat impreuna cu viitorul meu sot . Eu sunt personal didactic, iar el nedidactic. Amandoi facem naveta de la 26 de km de Timisoara. Am solicitat ... (vezi toată discuția)