avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 679 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 CAEN 4616
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

CAEN 4616

Buna ziua! In codul CAEN 4616 se incadreaza si activitatea de intermediere a comertului cu articole de imbracaminte si incaltaminte? Mai exact, as dori sa semnez contracte cu magazinele fizice in ideea in care acestea ar putea vinde pe platforma mea online; factura catre client va veni din partea societatii care reprezinta magazinul fizic, eu voi factura doar pentru comisionul din vanzari. Multumesc.
Ultima modificare: Vineri, 18 Martie 2022
andreea319, utilizator

Alte discuții în legătură

Cod caen vanzari second hand la kg ideeculturala ideeculturala Buna ziua. Am un magazin second hand in care vand diverse produse: haine, incaltaminte, gablonturi, etc. Am coduri CAEN necesarii vanzarii produselor cu ... (vezi toată discuția)
Cod caen 4791 ionut1388 ionut1388 Buna ziua. Persoana fizica autorizata cu codul CAEN 4791 Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet doresc sa imi \"vand\" ... (vezi toată discuția)
Contract de intermediere? cristi777an cristi777an Buna ziua, Am o firma cu cod caen 4511 si as dori sa stiu daca pot sa inchei un contract de intermediere pentru situatia de mai jos. Am mai multi clienti ... (vezi toată discuția)