Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical ingrijire copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical ingrijire copil

Buna ziua,
o salariata care s-a intors din concediu de crestere a copilului poate beneficia de concediul medical pentru ingrijirea copilului daca in aceeasi perioada tatal se afla in concediu de crestere a copilului?
OUG 158/2005 nu face referire la exceptii de genul acesta.
Ibi88, utilizator