Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Dorim cu ajutorul Primariei din comuna sa organizam ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Dorim cu ajutorul Primariei din comuna sa organizam cursuri after school.

Buna ziua,
Suntem un grup de parinti si dorim cu ajutorul Primariei din comuna sa organizam cursuri after school. Primaria este de acord sa plateasca cheltuielile legate de acest curs , dar nu stim care sunt pasii pe care primaria ar trebui sa-i faca . Ne puteti ajuta ?
george-neagu, moderator