avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 453 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Dorim cu ajutorul Primariei din comuna sa organizam ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Dorim cu ajutorul Primariei din comuna sa organizam cursuri after school.

Buna ziua,
Suntem un grup de parinti si dorim cu ajutorul Primariei din comuna sa organizam cursuri after school. Primaria este de acord sa plateasca cheltuielile legate de acest curs , dar nu stim care sunt pasii pe care primaria ar trebui sa-i faca . Ne puteti ajuta ?
Ultima modificare: Sâmbătă, 28 Mai 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Ce fonduri pot accesa? idoinai idoinai As avea nevoie de ajutor financiar pentru dezvoltarea afacerii mele, un after-school in zona urbana, mai precis pentru cumpărarea unui spațiu mai ... (vezi toată discuția)
Program after school nicoletasilvesan nicoletasilvesan Buna ziua, Sunt profesor si as dori sa stiu daca pot organiza in scoala cursuri de after school si sa pot fi platita cu bani obtinuti din sponsorizari. ... (vezi toată discuția)
Activitatea la o asociatie nonprofit lukserv lukserv Buna ziua, 1. Am o asociatie non-profit care se axeaza pe ajutorarea copiilor nevoiasi, cu dizabilitati si pe dezvoltarea educationala. In actele constitutive ... (vezi toată discuția)