Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Incompatibilitate, conflict de interese in cazul ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Incompatibilitate, conflict de interese in cazul Administratorului ...

Incompatibilitate, conflict de interese in cazul Administratorului public (pers.contractual intr-o institutie publica) si detinerea functiei de administrator la un SRL . Poate acesta sa detina functia de administrator la un SRL, sau asociat?
ioanaboboc, utilizator