avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 610 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general CUM SE SCOT DIN EVIDENTA AERE CONDITIONATE AMORTIZATE ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

CUM SE SCOT DIN EVIDENTA AERE CONDITIONATE AMORTIZATE INTEGRAL, ...

CUM SE SCOT DIN EVIDENTA AERE CONDITIONATE AMORTIZATE INTEGRAL, DACA SE MUTA SEDIUL SI LE LASAM/DONAM IN VECHIUL SEDIU? CE DOCUMENTE TREBUIESC INTOCMITE?

Alte discuții în legătură

Sediu inchiriat, dotare cu aer conditionat foneagheorghe foneagheorghe Buna ziua, Sunt pfa practician in insolventa, am sediul inchiriat legal si doresc sa stiu cum pot deduce plata pentru o instalare de aer conditionat ... (vezi toată discuția)
Donare sediu asociatie si intocmire contract comodat cu noii proprietari. iust79 iust79 Am o asociatie non-profit. Pentru sediu avem un contract de donatie pentru proprietatea pe care o detinem. dorim sa donam aceasta proprietate unei alte ... (vezi toată discuția)
Dezmembrari mijloace fixe natty1954natty1954 natty1954natty1954 1.Cum se inregistreaza casarea unui utilaj si apoi vanzarea fierului vechi rezultat.Utilajul este amortizat integral . 2.Cum inregistrez casarea mijloacelor ... (vezi toată discuția)