avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 744 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Șomaj după perioada de proba
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Șomaj după perioada de proba

Bună ziua! Am lucrat 8 ani fara întrerupere și de 2 luni mi-am schimbat locul de munca la fel fără o zi întrerupere,daca după perioada de proba de 3 luni nu mi se prelungește contractul pot sa primesc șomaj?mulțumesc de raspunsuri

Alte discuții în legătură

Sarcina si munca Cleopatra4 Cleopatra4 Buna seara. Sunt insarcinata in 8 saptamani si am inceput sa lucrez la o firma din 19.08.2011 pe perioada determinata de 3 luni.Intrebarea mea este cand sa ... (vezi toată discuția)
Somaj dupa expirarea unui contract pe durata determinata kurti kurti Buna seara,am o intrebare am lucrat 7 luni fara intrerupere la o firma cu contract pe durata determinata.Inainte de aceste 7 luni am lucrat la alta firma. Am o ... (vezi toată discuția)
Contract per.determ. si laura20 laura20 Buna ziua, Am o problema si sper sa gasesc aici sfaturi utile. La actuala firma unde lucrez am contract pe perioada determinata de 3 luni si am aflat ca sunt ... (vezi toată discuția)